SMQP334K350XXE2B23150
MFR.Part #
SMQP334K350XXE2B23150
JLCPCB Part #
C48982498
Package
Plugin,P=22.5mm
Description
-40℃~+110℃ 330nF 350V CQC、UL、VDE、KC、ENEC X2 ±10% 插件,P=22.5mm Safety Capacitors ROHS