SMQP334K330XXE2B2315
MFR.Part #
SMQP334K330XXE2B2315
JLCPCB Part #
C263704
Package
Plugin,P=22.5mm
Description
-40℃~+110℃ 330V 330nF CQC、UL、VDE、KC、ENEC X2 ±10% 插件,P=22.5mm Safety Capacitors ROHS