MPP474K1000D261910B2315
Extended
Manufacturer
CHAMPION
MFR.Part #
MPP474K1000D261910B2315
JLCPCB Part #
C270290
Package
Plugin,P=22.5mm
Description
-40℃~+105℃ 1kV 470nF ±10% 插件,P=22.5mm Polypropylene Film Capacitors (CBB) ROHS