SMQP102K275C2-1B1015
Extended
Manufacturer
CHAMPION
MFR.Part #
SMQP102K275C2-1B1015
JLCPCB Part #
C263626
Package
Plugin,P=10mm
Description
-40℃~+110℃ 1nF 275V CQC、UL、VDE、KC、ENEC X2 ±10% 插件,P=10mm Safety Capacitors ROHS