MPP225K0630D312113B2815
Extended
Manufacturer
CHAMPION
MFR.Part #
MPP225K0630D312113B2815
JLCPCB Part #
C270274
Package
Plugin,P=27.5mm
Description
-40℃~+105℃ 2.2uF 630V ±10% 插件,P=27.5mm Polypropylene Film Capacitors (CBB) ROHS