SMQP224K275E2XXB2315
Extended
Manufacturer
CHAMPION
MFR.Part #
SMQP224K275E2XXB2315
JLCPCB Part #
C263665
Package
Plugin,P=22.5mm
Description
-40℃~+110℃ 220nF 275V CQC、UL、VDE、KC、ENEC X2 ±10% 插件,P=22.5mm Safety Capacitors ROHS