SDR0403-1R0ML
MFR.Part #
SDR0403-1R0ML
JLCPCB Part #
C5369213
Package
SMD,4.5x4mm
Description
1uH 3.8A 33mΩ 5.5A ±20% SMD,4.5x4mm Power Inductors ROHS