SDR0403-180ML
MFR.Part #
SDR0403-180ML
JLCPCB Part #
C2042005
Package
SMD,4x4.5mm
Description
1.3A 18uH 340mΩ 840mA ±20% SMD,4x4.5mm Power Inductors ROHS