ZECD43-120M
MFR.Part #
ZECD43-120M
JLCPCB Part #
C41408496
Package
SMD,4.5x4mm
Description
1.1A 12uH 210mΩ Unshielded Inductor ±20% SMD,4.5x4mm Power Inductors ROHS