CR0603-FX-49R9ELF
MFR.Part #
CR0603-FX-49R9ELF
JLCPCB Part #
C203648
Description
-55℃~+155℃ 100mW 49.9Ω 75V Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS