RLB0912-6R8ML
MFR.Part #
RLB0912-6R8ML
JLCPCB Part #
C7051047
Package
Plugin,D=8.7mm
Description
28mΩ 3.7A 4.3A 6.8uH ±20% 插件,D=8.7mm Power Inductors ROHS