RLH0912-6R8ML
MFR.Part #
RLH0912-6R8ML
JLCPCB Part #
C6649948
Package
Plugin,D=8.7mm
Description
2.5A 28mΩ 6.8uH ±20% Plugin,D=8.7mm Power Inductors ROHS