4310H-101-101LF
Extended
Manufacturer
BOURNS
MFR.Part #
4310H-101-101LF
JLCPCB Part #
C5509663
Package
SIP-10
Description
10 100Ω 300mW 9 ±100ppm/℃ ±2% SIP-10 Resistor Networks, Arrays ROHS