4814P-1-101LF
Extended
Manufacturer
BOURNS
MFR.Part #
4814P-1-101LF
JLCPCB Part #
C6091197
Package
SOIC-14-5.6mm
Description
100Ω 14 160mW 7 ±100ppm/℃ ±2% SOIC-14-5.6mm Resistor Networks, Arrays ROHS