CHV2010-FX-1005ELF
MFR.Part #
CHV2010-FX-1005ELF
JLCPCB Part #
C2075112
Description
-55℃~+155℃ 10MΩ 2kV 500mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 2010 Chip Resistor - Surface Mount ROHS