ASPI-8040LR-150N-T
MFR.Part #
ASPI-8040LR-150N-T
JLCPCB Part #
C3223949
Package
SMD,8.6x8.2mm
Description
15uH 3.7A 4.9A 65.3mΩ ±30% SMD,8.6x8.2mm Power Inductors ROHS