ASPI-8030LR-150N-T
MFR.Part #
ASPI-8030LR-150N-T
JLCPCB Part #
C3223621
Package
SMD,8.6x8.2mm
Description
15uH 3.8A 4.3A 85.3mΩ ±30% SMD,8.6x8.2mm Power Inductors ROHS