ASPI-8040HS-4R7M-T
Extended
Manufacturer
Abracon LLC
MFR.Part #
ASPI-8040HS-4R7M-T
JLCPCB Part #
C3221832
Package
SMD,8.6x8.2mm
Description
16.7A 32mΩ 4.7uH 7.25A ±20% SMD,8.6x8.2mm Power Inductors ROHS