ASPI-8040LR-150M-T
MFR.Part #
ASPI-8040LR-150M-T
JLCPCB Part #
C3222214
Package
SMD,8.6x8.2mm
Description
15uH 3.7A 4.9A 65.3mΩ ±20% SMD,8.6x8.2mm Power Inductors ROHS