CDRH80D65BT150NP-331MC
MFR.Part #
CDRH80D65BT150NP-331MC
JLCPCB Part #
C2595987
Package
SMD,8.6x8.2mm
Description
330uH 646mΩ 670mA 770mA AEC-Q200 ±20% SMD,8.6x8.2mm Power Inductors ROHS