ASPI-8040LR-100N-T
MFR.Part #
ASPI-8040LR-100N-T
JLCPCB Part #
C3224368
Package
SMD,8.6x8.2mm
Description
10uH 5.4A 51.8mΩ 6.4A ±30% SMD,8.6x8.2mm Power Inductors ROHS