AISC-1008HQ-22NJ-T
MFR.Part #
AISC-1008HQ-22NJ-T
JLCPCB Part #
C2042139
Package
SMD,2.1x2.6mm
Description
1.4A 2.05GHz 22nH 62@350MHz ±5% SMD,2.1x2.6mm Inductors (SMD) ROHS