AIMC-0402HQ-7N3G-T
MFR.Part #
AIMC-0402HQ-7N3G-T
JLCPCB Part #
C6463856
Description
160mΩ 22@250MHz 550mA 5GHz 7.3nH ±2% 0402 Inductors (SMD) ROHS