AISC-1008HQ-R10J-T
Extended
Manufacturer
Abracon LLC
MFR.Part #
AISC-1008HQ-R10J-T
JLCPCB Part #
C1330215
Package
SMD,2.1x2.6mm
Description
100nH 1A 62@350MHz 820MHz ±5% SMD,2.1x2.6mm Inductors (SMD) ROHS