AISC-1008HQ-33NJ-T
MFR.Part #
AISC-1008HQ-33NJ-T
JLCPCB Part #
C2046862
Package
SMD,2.1x2.6mm
Description
1.3A 1.7GHz 33nH 75@350MHz ±5% SMD,2.1x2.6mm Inductors (SMD) ROHS