AISC-0603HP-3N3B-T
MFR.Part #
AISC-0603HP-3N3B-T
JLCPCB Part #
C1329960
Package
SMD,1.1x1.8mm
Description
1.7A 3.3nH 35@250MHz 6.9GHz SMD,1.1x1.8mm Inductors (SMD) ROHS