AISC-0603HP-2N2B-T
MFR.Part #
AISC-0603HP-2N2B-T
JLCPCB Part #
C1330719
Package
SMD,1.1x1.8mm
Description
13@250MHz 2.2nH 7GHz 900mA SMD,1.1x1.8mm Inductors (SMD) ROHS