AISC-0603HP-6N8J-T
MFR.Part #
AISC-0603HP-6N8J-T
JLCPCB Part #
C1330694
Package
SMD,1.1x1.8mm
Description
1.4A 35@250MHz 5.8GHz 6.8nH ±5% SMD,1.1x1.8mm Inductors (SMD) ROHS