AISC-0603HP-10NJ-T
MFR.Part #
AISC-0603HP-10NJ-T
JLCPCB Part #
C2044303
Package
SMD,1.1x1.8mm
Description
1.35A 10nH 35@250MHz 4.8GHz ±5% SMD,1.1x1.8mm Inductors (SMD) ROHS