ASTMK06-32.768KHZ-LQ-T
Extended
Manufacturer
Abracon LLC
MFR.Part #
ASTMK06-32.768KHZ-LQ-T
JLCPCB Part #
C17316837
Package
SMD
Description
-40℃~+85℃ 1.5V~3.63V 2.2uA 32.768kHz LVCMOS ±100ppm SMD Programmable Oscillators ROHS