AISC-0603HP-4N3B-T
MFR.Part #
AISC-0603HP-4N3B-T
JLCPCB Part #
C2049538
Package
SMD,1.1x1.8mm
Description
1.5A 4.3nH 45mΩ SMD,1.1x1.8mm Power Inductors ROHS