AISC-0603HP-3N6B-T
MFR.Part #
AISC-0603HP-3N6B-T
JLCPCB Part #
C2049263
Package
SMD,1.1x1.8mm
Description
1.7A 3.6nH 35mΩ SMD,1.1x1.8mm Power Inductors ROHS