SW20F-48-5S
Extended
Manufacturer
ARCH
MFR.Part #
SW20F-48-5S
JLCPCB Part #
C6241517
Package
DIP,26x26mm
Description
1 18V~75V 2.25kV 20W 4A 5V 89% Short Circuit Protection、Overvoltage protection、Overload protection、Automatic fault recovery DIP,26x26mm Isolated Power Modules ROHS