SP10F-24-12S
MFR.Part #
SP10F-24-12S
JLCPCB Part #
C6229923
Package
SIP,22x9.5mm
Description
1 10W 12V 2.25kV 833mA 88.5% 9V~36V SIP,22x9.5mm Isolated Power Modules ROHS