SP10F-24-24S
MFR.Part #
SP10F-24-24S
JLCPCB Part #
C7364830
Package
SIP,22x9.5mm
Description
1 10W 2.25kV 24V 417mA 88.5% 9V~36V SIP,22x9.5mm Isolated Power Modules ROHS