SP10F-48-5S
MFR.Part #
SP10F-48-5S
JLCPCB Part #
C7083475
Package
SIP,22x9.5mm
Description
1 10W 18V~75V 2.25kV 2A 5V 84% SIP,22x9.5mm Isolated Power Modules ROHS