SP10F-48-15D
Extended
Manufacturer
ARCH
MFR.Part #
SP10F-48-15D
JLCPCB Part #
C7083471
Package
SIP,22x9.5mm
Description
10W 15V 18V~75V 2 2.25kV 333mA 87.5% SIP,22x9.5mm Isolated Power Modules ROHS