SP10F-24-12D
Extended
Manufacturer
ARCH
MFR.Part #
SP10F-24-12D
JLCPCB Part #
C5901179
Package
SIP,22x9.5mm
Description
10W 12V 2 2.25kV 417mA 88% 9V~36V SIP,22x9.5mm Isolated Power Modules ROHS