SW20F-48-12S
Extended
Manufacturer
ARCH
MFR.Part #
SW20F-48-12S
JLCPCB Part #
C5913785
Package
DIP,26x26mm
Description
1 1.667A 12V 18V~75V 2.25kV 20W 90% Short Circuit Protection、Overvoltage protection、Overload protection、Automatic fault recovery DIP,26x26mm Isolated Power Modules ROHS