SP10F-48-24S
MFR.Part #
SP10F-48-24S
JLCPCB Part #
C5924963
Package
SIP,22x9.5mm
Description
1 10W 18V~75V 2.25kV 24V 417mA 88.5% SIP,22x9.5mm Isolated Power Modules ROHS