E36L250HPN183UAA5U
MFR.Part #
E36L250HPN183UAA5U
JLCPCB Part #
C7269867
Package
Bolt,D35xL105mm
Description
-10%~+75% -40℃~+85℃ 105mm 12.7mm 18000uF 25V 35mm Bolt,D35xL105mm Aluminum Electrolytic Capacitors (Can - Screw Terminals) ROHS