E36D250HPN183UCA5U
Extended
Manufacturer
NCC(Nippon Chemi-Con)
MFR.Part #
E36D250HPN183UCA5U
JLCPCB Part #
C5629117
Package
Bolt,D50.8xL105mm
Description
-10%~+75% -40℃~+85℃ 105mm 18000uF 22.2mm 25V 50.8mm 螺栓,D50.8xL105mm Aluminum Electrolytic Capacitors (Can - Screw Terminals) ROHS