E36D161LPN392MAA5U
MFR.Part #
E36D161LPN392MAA5U
JLCPCB Part #
C3812609
Package
Bolt,D35xL105mm
Description
-40℃~+85℃ 105mm 12.7mm 160V 2000hrs@85℃ 35mm 3900uF 43.6mΩ@120Hz 5.83A@120Hz ±20% 螺栓,D35xL105mm Aluminum Electrolytic Capacitors (Can - Screw Terminals) ROHS