E36D750LPN153UCE3U
MFR.Part #
E36D750LPN153UCE3U
JLCPCB Part #
C6233822
Package
Bolt,D50.8xL143mm
Description
-10%~+75% -40℃~+85℃ 143mm 15000uF 22.2mm 50.8mm 75V Bolt,D50.8xL143mm Aluminum Electrolytic Capacitors (Can - Screw Terminals) ROHS