E36D500HPN333MAA5U
MFR.Part #
E36D500HPN333MAA5U
JLCPCB Part #
C3815681
Package
Bolt,D35xL105mm
Description
-40℃~+85℃ 105mm 12.1mΩ@120Hz 12.7mm 2000hrs@85℃ 33000uF 35mm 50V 8.57A@120Hz ±20% 螺栓,D35xL105mm Aluminum Electrolytic Capacitors (Can - Screw Terminals) ROHS