HHXC250ARA680MF80G
MFR.Part #
HHXC250ARA680MF80G
JLCPCB Part #
C2161713
Package
SMD,D6.3xL8mm
Description
-55℃~+125℃ 1.4A@100kHz 25V 30mΩ 4000hrs@125℃ 6.3mm 68uF 8mm ±20% SMD,D6.3xL8mm Hybrid Aluminum Electrolytic Capacitors ROHS