E92F501VND102MAA0S
MFR.Part #
E92F501VND102MAA0S
JLCPCB Part #
C7177967
Package
Plugin,D35xL102.5mm
Description
-40℃~+85℃ 1000uF 102.5mm 22.5mm 35mm 5000hrs@85℃ 500V ±20% 插件,D35xL102.5mm Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS