E91F3J1VND122MAA0U
MFR.Part #
E91F3J1VND122MAA0U
JLCPCB Part #
C3722819
Package
Plugin,D35xL102.5mm
Description
-25℃~+105℃ 102.5mm 1200uF 22.5mm 35mm 385V 5.1A@120Hz 5000hrs@105℃ 73mΩ@120Hz ±20% 插件,D35xL102.5mm Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS