E36D800HPN822MA79U
MFR.Part #
E36D800HPN822MA79U
JLCPCB Part #
C20232984
Package
Bolt,D35xL79mm
Description
-40℃~+85℃ 12.7mm 21.7mΩ@120Hz 35mm 7.91A@3kHz 79mm 80V 8200uF ±20% Bolt,D35xL79mm Aluminum Electrolytic Capacitors (Can - Screw Terminals) ROHS