EKMQ281VSN152MA55S
MFR.Part #
EKMQ281VSN152MA55S
JLCPCB Part #
C1612122
Package
Plugin,D35xL55mm
Description
-25℃~+105℃ 10mm 1500uF 2000hrs@105℃ 280V 35mm 55mm ±20% 插件,D35xL55mm Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS